Close

Traineene

Hvert av de fem første kullene, samt kull 7, består av 3 traineer. Det sjette kullet har 4 traineer. Av disse er det 4 med utdanning på bachelorgradsnivå og 18 på mastergradsnivå.

Utdanningen sin har de blant annet fra:

 

  • Norges Handelshøyskole (NHH)
  • Universitet i Oslo (UiO)
  • Handelshøyskolen BI
  • Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet (NTNU)
  • Høgskolen i Sørøst-Norge (HSN)
  • Universitetet for miljø- og biovitenskap (UMB)
  • Handelshøyskolen i København (CBS)

7. kull 2015-2017

Sanja Nedimovic

1. periode: Drammen kommune, 2. periode: Vestre Viken HF, 3. periode: Conexus

Håkon André Vollan

1. periode: Buskerud Fylkeskommune, 2. periode: Buskerud Fylkeskommune, 3. periode: Buskerud Fylkeskommune

Hans Henrik Ødegaard Behrens

1. periode: Aker Solutions, 2. periode: Aker Solutions, 3. periode: Vestre Viken HF

6. kull 2014-2016

Jørgen Dagslet

1. periode: Aker Solutions, 2. periode: Aker Solutions, 3. periode: Conexus

Line Cecilie Stenseth

1. periode: Vestre Viken Helseforetak, 2. periode: Vestre Viken Helseforetak, 3. periode: Eltek

Karoline Hanssen

1. periode: ECT, 2. periode: Nordea, 3. periode: ECT

Madeleine Brekstad

1. periode: Sykehuspartner, 2. periode: Sykehuspartner, 3. periode: Sykehuspartner

5. kull 2013-2015

Benedicte Engnestangen

1-3 periode: Vestre Viken HF, Vestre Viken HF, Drammen kommune

Mia Marie Pedersen

1-3 periode: Vestre Viken HF, Nordea, Trelleborg Offshore Norway

Martin Haukås

1-3 periode: Aker Solutions, Aker Solutions, Eltek

4. kull 2012-2014

Jens Welo

1-3 periode: Aker Solutions, Conexus, Trelleborg Offshore Norway

Catharina Fjeldstad

1-3 periode: Vestre Viken HF – Økonomi, Vestre Viken HF Controlling og Innkjøp, Eltek

Lise Skar Andersen

1-3 periode: Vestre Viken HF - organisasjonsutvikling, Vestre Viken HF - HR, Lindum

3. kull 2011-2013

Anita Helen Nordahl

1-3 periode: Norgips, Norgips, Eltek

Lasse Duane Harrison

1-3 perioder: EB, Trio Entreprenør, Trelleborg Offshore Norway

Mathias Kolstad Holm

1-3 perioder: Svensson Nøkleby, TESS, Nordea

2. kull 2010-2012

Silje Lysaker

1-3. periode: Vestre Viken Helseforetak, Vestre Viken Helseforetak, Conexus

Anders Haraldsen

1-3. periode: Norgips, Eltek, Trelleborg Offshore Norway

Line Myhre Andersen

1-3. periode: Multiconsult, Arkitektkontoret Nils Tveit, Veidekke

1. kull 2009-2011

Tomas Lyngstad

1-3 periode: Vestre Viken Helseforetak Økonomi, Vestre Viken Helseforetak HR, Nordea

Helene Stefanac Walther

1-3 periode: Nordea, Trelleborg Offshore Norway, Drammen Kommune

Kristoffer Gram Larsen

1-3 periode: Eltek, Vestre Viken Helseforetak Økonomi, Sparebanken Øst